Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ high precision die casting mould ] αγώνας 903 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα μέρη αυτοκινήτου ελαφριών προσαρτημάτων ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Al |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Θερμική επεξεργασία χαμηλής πίεσης ρίψεων κύβων αλουμινίου απορριμμάτων της Shell μηχανών
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου ανταλλακτικών LM20
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Προσαρμοσμένο χρώμα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου για τη σχηματοποίηση της γραμμής
| Σχέδιο προϊόντος: | Προσαρμοσμένος ως σχέδια ή δείγματα των πελατών |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων σφυριών επικεφαλής, ομαλή επιφάνεια σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| όνομα: | OEM/ODM ρίψη κύβων αργιλίου εργοστασίων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αυτόματη |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Το πρόστιμο επιφάνειας θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | αυτόματος |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Φόρμα πλινθωμάτων αργιλίου cOem, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
| διαδικασία: | Casting |

