Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ gravity aluminium die casting mold ] αγώνας 187 προϊόντα.
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Βιομηχανική ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM γύρω από την όλκιή κάλυψη καταπακτών χυτοσιδήρου
| Όνομα Προϊόντος: | Υψηλός - ποιότητα γύρω από την όλκιή κάλυψη καταπακτών χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτόματη ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών 50000-100000 κεφαλιών κυλίνδρων γραμμών σχηματοποίησης
| Όνομα Προϊόντος: | Υδροθάλαμος |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων συνήθειας αφρού πετώντας, στροφείο μερών υδραντλιών φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Βιομηχανική φόρμα υψηλής ακρίβειας, φόρμα αλουμινίου που κάνει για το μέρος μηχανημάτων
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Ακρίβειας κυλίνδρων κεφαλιών ομαλή επιφάνεια αποδοτικότητας παραγωγής φορμών η υψηλή τελειώνει
| Όνομα Προϊόντος: | DISA |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματη φορμάροντας γραμμή |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Προσαρμοσμένες χαμένες φόρμες αφρού για την αυτοκινητική αυτοκινητοβιομηχανία ανταλλακτικών
| Όνομα προϊόντων: | Lost Foam Casting |
|---|---|
| Τύπος: | Lost Foam Casting |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

