Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ gravity aluminium die casting mold ] αγώνας 187 προϊόντα.
Συνήθεια CNC που επεξεργάζεται χυτό το κύβος αργίλιο που σχεδιάζει στη μηχανή την αυτόματη υπηρεσία μερών μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή θερμοκρασία |
| Υλικό φορμών: | φόρμα μετάλλων |
προσαρμοσμένη καλυμμένη Znic φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A356 A360
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμένος αφρός 0.01mm φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ανοχής
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Ανοχή: | ανοχή 0.01mm |
| Υλικό φορμών: | EPS |
6063 ρίψη κατοικίας κιβωτίων ταχυτήτων ρίψεων επένδυσης αλουμινίου Lm4
| όνομα προϊόντων: | Ρίψεις επένδυσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063 Lm4 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Ρίψη άμμου βαρύτητας φορμών ρίψεων κραμάτων αργιλίου συνήθειας Lm6 A206
| Όνομα προϊόντων: | A206 ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αλουμινίου πίεση πεθαίνει χύτευση καλούπις πλανητική τροχιά πίσω στερέωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλανητικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Πίσω θήκη του εξοπλισμού |
Ηλεκτρικά οχήματα Πίεση Σχήμα Χύτευσης Μηχανές Κύριο Κέλυφος
| Ονομασία: | Μηχανές Κεντρικό Κέλυφος |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο |
| Προϊόν: | Κύριο κέλυφος |
Κατοικία σφονδύλων ρίψεων χαμηλής πίεσης αργιλίου μερών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη χαμηλής πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Μέρη μηχανών |
| Demoulding: | Αυτόματος |

