Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ gravity aluminium die casting mold ] αγώνας 187 προϊόντα.
Ενιαία/πολυ βάση φορμών φορμών ρίψεων αλουμινίου βαρύτητας A413 LKM
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Άλουμινίου Πίεση Die Casting Mold κύριο σώμα κρύο πυρήνα κουτί
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο A380 |
| προϊόν: | Κουτί ψυχρού πυρήνα κύριας μονάδας |
CT4-CT9 ρίψη βαρύτητας αλουμινίου φορμών ρίψεων μετάλλων ανοχής
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλή πίεση φορμών αργιλίου ρίψεων κύβων κατοικίας ενεργειακών μηχανών cOem νέα
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κατοικία ενεργειακών μηχανών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Ρίψη Lpdc φορμών ρίψεων κύβων πίεσης κατοικίας μηχανών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο A380 |
| Προϊόν: | Κατοικία μηχανών αργιλίου |
H97 υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου μερών ADC5 ADC10 αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |

