Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ fast delivery aluminum die casting mold ] αγώνας 717 προϊόντα.
LPDC Αλουμινίου Die Casting Mold Motor Housing Motor Components
| Ονομασία προϊόντος: | Κουτί κινητήρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό φορμών: | Καλούπι άμμου |
Προσαρμοσμένο γρήγορο πρωτότυπο εργαλεία πεθαίνει χύτευση χύτευση αυτοκινητοδυναμικά εξαρτήματα αλουμινίου αυτοκίνητο προφυλακτήρα καλούπι
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας αφρού πετώντας, φόρμα ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων αφρού, στροφείο μερών υδραντλιών φορμών ρίψεων κύβων
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Οπίσθια κύρια μειωτική στερέωση χύτευσης πετσέτας χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κουτί πίσω κύριο μειωτή |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Αξιόπιστη επαναχρησιμοποιήσιμη κατοικία μηχανών μοτοσικλετών φορμών ρίψεων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Επαγγελματικές Υπηρεσίες Χύτευσης με Μήτρα Κατά Παραγγελία Χύτευση με Μήτρα Αλουμινίου Καλούπι Μετάλλου Χύτευση με Μήτρα Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων Μεταλλικά Μέρη
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |

