Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ fast delivery aluminum die casting mold ] αγώνας 704 προϊόντα.
Ακρίβεια που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου A380 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Επί παραγγελία συνέλευση Subframe φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μπροστινό και πίσω μέρος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Υψηλή υποβολή σε ανοδική οξείδωση επιχρωμίωσης φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου σκληρότητας
| Όνομα προϊόντων: | υψηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου σκληρότητας |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Κατασκευαστής καλούπιας υψηλής ακρίβειας που παράγει καλούπια χύτευσης με θραύση από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | CAD |
| Τύπος σχεδίασης: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Αντιδιαβρωτική φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Προϊόν: | Φόρμα οχημάτων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων A356 A383 κύβος
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό φορμών: | A356 A383 |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μέρη μηχανημάτων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου ADC10 ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου CT3 CT9
| ΟΝΟΜΑ: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

