Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 603 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη παρασκευή Σκουπίδια χύτευσης πεταλούδας Χάλυβα Αλουμίνιο Ζύκκος Σύνθετο Χάλυβα Σκουπίδια
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
OEM Metal Part Custom CNC Aluminium Metal Injection Molding Parts Die Casting Mold Κάνετε
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Επαγγελματικά μεταλλικά καλούπια περαστικής χύτευσης εξαρτήματα προμηθειών εξατομικευμένων κατασκευασμένων από υλικό αλουμινίου κράματος χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory (Εργοστάσιο χύτευσης χαμηλής πίεσης)
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Υψηλό ακαμψίας μόνιμο φορμών κύβων ρίψεων εργαλείων ποσοστό αποτυχίας σχεδίου χαμηλό
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για τα μέρη μηχανημάτων
| όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κάθετη χυτή κύβος σχεδίαση κιβωτίων άξονων, αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
|---|---|
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Το αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο υλικού που σχεδιάζει την ομαλή επιφάνεια τελειώνει το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |

