Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 596 προϊόντα.
Αντιδιαβρωτική φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Προϊόν: | Φόρμα οχημάτων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων A356 A383 κύβος
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό φορμών: | A356 A383 |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μέρη μηχανημάτων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου ADC10 ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων Adc12 4mm πάχος τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένα μηχανήματα Μέρος μετάλλου Αλουμινίου Σύνθεσης Mold Die Casting Molding Υπηρεσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Πλαστικό μούχλα ένεσης |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Συσκευές αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |

