Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cylinder head lost foam casting molds ] αγώνας 101 προϊόντα.
Τετρακύλινδρο σε σχήμα V για μοτοσυκλέτες και αυτοκίνητα
| Ονομασία προϊόντος: | Τεσσάρων κυλίνδρων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μοτοσικλέτες και Αυτοκίνητα |
| Υλικό φορμών: | Χάλυβας |
H13 σχέδιο STEP IGS προϊόντων ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Demoulding: | αυτόματος |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη ρίψη φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αντιδιαβρωτική ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου A319 για τις καλύψεις εναλλακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Τμήματα χύτευσης με ζύμωση για ειδικούς σκοπούς Επεξεργασία ψευδαργύρου αλουμινίου για κινητήρες μοτοσυκλετών
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου μερών ADC5 ADC10 αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Τμήματα χύτευσης αυτοκινήτων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου τετρακύλινδρο μπλοκ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τμήματα τροχών |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

