Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cylinder head lost foam casting molds ] αγώνας 101 προϊόντα.
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Υψηλή ακαμψίας κυλίνδρων κατεργασία ακρίβειας σχεδίου κεφαλιών προσαρμοσμένη φόρμα
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση της DISA |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Υψηλές φόρμες ρίψεων αργιλίου αποδοτικότητας παραγωγής, φόρμες ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Πετώντας φόρμα 5,000-10,000 κεφαλιών κυλίνδρων αλουμινίου άμμου πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χυτά κράματα αργιλίου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων EN-εναλλασσόμενο ρεύμα 46000 EN-εναλλασσόμενου ρεύματος 46100 μερών αυτοκινήτου κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Κράμα αργιλίου φορμών ASTMB597-98 κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής ακρίβειας 6061AL
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ASTMB597-98 κράμα αργιλίου |
| Demoulding: | αυτόματος |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση φορμών φραγμών μηχανών στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |

