Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cylinder head high pressure mold ] αγώνας 49 προϊόντα.
Εξατομικεύσιμη ρίψη φορμών άμμου φορμών ρίψεων άμμου αλουμινίου υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ή άλλο υλικό |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Τμήματα χύτευσης με ζύμωση για ειδικούς σκοπούς Επεξεργασία ψευδαργύρου αλουμινίου για κινητήρες μοτοσυκλετών
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
EPS σκληρότητας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μετάλλων συνήθειας υψηλό υλικό
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
EPS σκληρότητας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου μετάλλων συνήθειας υψηλό υλικό
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής ακρίβειας ADC12 ADC10
| Όνομα προϊόντων: | Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Υψηλή ακρίβεια |
Καυτή φόρμα ρίψεων άμμου κιβωτίων πυρήνων φραγμών κυλίνδρων εξατομικεύσιμη
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ή άλλο υλικό |
| Εφαρμογή: | ΚΑΡ |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
EPS σκληρότητας αργιλίου φορμών μετάλλων συνήθειας μόνιμο πετώντας υψηλό υλικό
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

