Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cylinder head high pressure mold ] αγώνας 49 προϊόντα.
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμηλής πίεσης κυλίνδρων πετώντας μέρη άμμου φραγμών πετώντας 50.000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος φορμών: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
| Υλικό προϊόντων: | Χάλυβας |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων αντίστασης διάβρωσης με τη φόρμα της DISA που γίνεται
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | DISA |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν τη μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Σειρά προϊόντων: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Τεσσάρων κυλίνδρων βάση φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών μηχανών diesel
| Όνομα προϊόντων: | Τεσσάρων κυλίνδρων βάση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη φόρμα που πετά το ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη ρίψη φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
H13 σχέδιο STEP IGS προϊόντων ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Demoulding: | αυτόματος |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |

