Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 895 προϊόντα.
Υψηλή CNC χυτηρίων αργιλίου ρίψης φορμών ακαμψίας μόνιμη κατεργασία
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Βιομηχανική ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM γύρω από την όλκιή κάλυψη καταπακτών χυτοσιδήρου
| Όνομα Προϊόντος: | Υψηλός - ποιότητα γύρω από την όλκιή κάλυψη καταπακτών χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας φορμών υψηλής ακρίβειας σχεδίου δομών για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Βιομηχανικές φόρμες ρίψεων μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Προσαρμοσμένο σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών cOem/μετάλλων ODM
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμένη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου κραμάτων αφρού για την αυτοκινητική βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
COem χαμένη σχέδιο αφρού χυτή κύβος κατοικία κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων άμμου βαρύτητας μερών κιβωτίων ταχυτήτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |

