Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 879 προϊόντα.
Επεξεργασία CNC Χύτευση κράματος αλουμινίου Κεφαλή κυλίνδρου Θερμική επεξεργασία μούχλας
| Ονομασία: | Σήμα κεφαλής κυλίνδρου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Εργαλεία CNC Πίσω θήκη Αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πίσω θήκη |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Εφαρμογή: | Σώμα μεταφοράς |
Πετώντας περίφραξη μερών αυτοκινήτου συνήθειας κραμάτων αργιλίου της Shell κιβωτίων ταχυτήτων
| όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Cnc που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία προϊόντων ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Ονομασία προϊόντος: | cnc που επεξεργάζεται τα προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | ADC12 |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Τμήματα αυτοκινήτων Αλουμινίου κράμα χύτευσης μετάδοσης πίσω πλάκα
| Product Name: | Transmission Rear End Plate |
|---|---|
| Mold Material: | Aluminium |
| Application: | Car parts |
Εργαλεία CNC Χύτευση αλουμινίου μετατροπέα κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελεγκτής κινητήρα |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή: | Μετατροπέας Moto |
Υψηλής ακρίβειας OEM εξαρτήματα αυτοκινήτων Κεντρικό σώμα Σκελετό Σχήματος Ευέλικτες εφαρμογές δομικών κατασκευών αυτοκινήτων
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Το χυτήριο κραμάτων αργιλίου προσάρμοσε τη χαμένη ρίψη αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Forklift ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

