Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ automobiles lost foam mould ] αγώνας 182 προϊόντα.
CNC που επεξεργάζεται τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Αυτοκινητικά μέρη φραγμών κυλίνδρων ρίψεων χαμηλής πίεσης θερμικής επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου υλικού φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για τα μέρη μηχανημάτων
| όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου ρίψεων κύβων φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Βιομηχανίας αλουμινίου κύβων ρίψεων διαμήκης ακτίνα πλαισίων φορμών υπο-
| όνομα: | Υπο- διαμήκης ακτίνα πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Αλουμινίου πίεση πεθαίνει χύτευση καλούπις πλανητική τροχιά πίσω στερέωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλανητικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Πίσω θήκη του εξοπλισμού |

