Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ automobiles lost foam mould ] αγώνας 182 προϊόντα.
Περιπτώσεις μετάδοσης τμημάτων μηχανών φορμών ρίψεων κύβων πίεσης cOem
| Ονομασία προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης cOem |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | ADC12 ADC10 |
| Χρήση: | Περιπτώσεις μετάδοσης τμημάτων μηχανών |
Νέα κατοικία ενεργειακών μηχανών φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος: | Νέα κατοικία ενεργειακών μηχανών |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Στρατιωτικό κιβώτιο φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης cOem ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης ADC12 A380 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
3D εκτύπωση Προσαρμοσμένες λύσεις καλούπιας χύτευσης άμμου για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Ειδικά καλούπια χύτευσης άμμου για αυτοκίνητα & υλικό
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Ρίψη κραμάτων αργιλίου μερών αυτοκινήτων για το τραχύ σχέδιο αυτοκινητικής βιομηχανίας
| Όνομα: | Ρίψεις κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Φόρμα μερών αυτοκινήτου αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλή φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης Lpdc για τα αυτοκινητικά μέρη
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Εύκολα συγκεντρωμένη μόνιμη φόρμα, σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων για το αυτοκίνητο
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

