Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ auto aluminium die casting mold ] αγώνας 712 προϊόντα.
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Φόρμα μερών αυτοκινήτου αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου υλικού φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Ανθεκτικό τραχύ σχέδιο κραμάτων αργιλίου σκονών χυτό επίστρωμα Adc12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Φόρμα πετώντας και επεξεργαμένος στη μηχανή υπηρεσίες 3mm κιβωτίων ταχυτήτων άμμου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αυτοκινήτων μόνιμο φορμών ρίψης ποσοστό αποτυχίας αργιλίου χαμηλό για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλό πετώντας αργίλιο φορμών συντήρησης μόνιμο που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Προσαρμόστε την άμμο που πετά και που επεξεργάζεται τη φόρμα κιβωτίων ταχυτήτων στη μηχανή από τη ρίψη βαρύτητας/χαμηλής πίεσης
| όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Φόρμα μετάλλων |
| Τύπος: | Ειδική ρίψη |
Βαλβίδων/αντλιών/μηχανών πετώντας προϊόντα αφρού κατοικίας χαμένα
| Όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα μετάλλων |

