Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ auto aluminium die casting mold ] αγώνας 712 προϊόντα.
Κράμα αργιλίου συνήθειας cOem που πετά την υψηλή αποδοτικότητα ISO 9001 παραγωγής
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Χυτό κύβος αργίλιο cOem που σχεδιάζει το προσαρμοσμένο σχέδιο για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Επαναχρησιμοποιήσιμο πετώντας αργίλιο Adc12 A380 στη χαμηλή πίεση φορμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας αργίλιο στις φόρμες χάλυβα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Κάθετη χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών για τον αυτόματο φορμάροντας εξοπλισμό γραμμών
| Ονομασία προϊόντος: | Κάθετος-χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Τραχιά φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων σχεδίου αυτοκινήτων με το σχέδιο ISO 9000 εργαλείων περιβλημάτων μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Κατάσταση: | Νέα |
EPS υλική ISO 9000 φορμών υψηλής ακρίβειας αλουμινίου θερμική επεξεργασία
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Είδος:: | EPS φόρμα αφρού |
ISO9001 προσαρμοσμένη φόρμα ρίψεων άμμου σιδήρου ακρίβειας για την κατοικία μετάδοσης
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υπηρεσία χύτευσης άμμου από γκρι / ευέλικτο σίδηρο / χάλυβα
| Όνομα προϊόντος: | φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Ανθεκτικό άμμου ρίψεων φορμών μέρος φορτηγών κατασκευαστών πετώντας για τα εργαλεία χυτηρίων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

