Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 939 προϊόντα.
Τυποποιημένο αλουμινένιο πλευρικό κάλυμμα κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Κάλυψη πλευρικής πλευράς του κινητήρα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
A356 μόνιμη ανοχή αργιλίου CT4-CT6 ρίψης φορμών
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Άμμος φορμών ρίψεων αργιλίου επιστρώματος σκονών που πετά CNC την κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Αντιδιαβρωτικό μετάλλων ρίψεων πετώντας αργίλιο κεριών φορμών χαμένο χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένο χυτήριο πετώντας αργίλιο κεριών |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
EPS μηχανημάτων κατασκευής φόρμες ρίψεων μετάλλων 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Τυποποιημένο A356 T6 να προχωρήσει επιφάνειας ρίψης κραμάτων αργιλίου DIN
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Κράμα αργιλίου πλαισίων ADC3 μοτοσικλετών που πετά CNC που επεξεργάζεται CNC την άλεση στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Χαμένο EPS αφρού πετώντας αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων ενεργειακών οχημάτων μερών νέο
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένα EPS πετώντας μέρη αφρού |
|---|---|
| Προϊόντα: | Νέο αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων ενεργειακών οχημάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμένο κράμα αργιλίου φορμών ρίψεων αφρού μερών αυτοκινήτων EPS
| Όνομα: | Χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Ρίψη κραμάτων αργιλίου μερών αυτοκινήτων για το τραχύ σχέδιο αυτοκινητικής βιομηχανίας
| Όνομα: | Ρίψεις κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |

