Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould polishing ] αγώνας 812 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη παρασκευή Σκουπίδια χύτευσης πεταλούδας Χάλυβα Αλουμίνιο Ζύκκος Σύνθετο Χάλυβα Σκουπίδια
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Επικεφαλής ρίψη κύβων φορμών αντλιών οχημάτων, πλήρης ανακυκλωσιμότητα φορμών ρίψεων αργιλίου Diy
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
|---|---|
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Τυποποιημένη ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου επιχρωμίωσης DME LKM
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη υψηλών κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επιχρωμίωση |
Αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου ανταλλακτικών LM20
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
HRC45 ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου για τα βιομηχανικά έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | Βιομηχανικός, έπιπλα |
Χυτά και σφυρηλατημένα μηχανικά μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ADC12 ADC10 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 ADC10 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

