Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould polishing ] αγώνας 812 προϊόντα.
OEM Metal Part Custom CNC Aluminium Metal Injection Molding Parts Die Casting Mold Κάνετε
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
A380 καυτή αίθουσα κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων και κρύα αίθουσα
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | A380 |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Υψηλή ακρίβεια 6063 ρίψη κύβων πίεσης κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
Υπηρεσίες OEM Βιομηχανικού Χύτευσης Μέταλλα Χύτευσης Σκηνοθεσίας Εργασία ομαλής επιφάνειας
| Ονομασία προϊόντος: | φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |

