Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ reliable aluminum die casting mold ] αγώνας 128 προϊόντα.
Ενιαία ή πολλαπλάσια κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης κατοικίας συζευκτήρων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
CNC που επεξεργάζεται τη νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών φορμών ρίψεων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλή πίεση φορμών αργιλίου ρίψεων κύβων κατοικίας ενεργειακών μηχανών cOem νέα
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κατοικία ενεργειακών μηχανών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
HT200 Τύπος χύτευσης υπό πίεση με πεταλμένο πίνακα Σπάνιες σιδερένιες θήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση αλουμινίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | Σώμα κινητήρα ηλεκτρικής κίνησης |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χαμηλό αργίλιο φορμών ρίψεων κύβων πίεσης συντήρησης που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία ρίψης στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
EPS σκληρότητας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου μετάλλων συνήθειας υψηλό υλικό
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
Η αξιόπιστη ομαλή επιφάνεια ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου μετάλλων συνήθειας τελειώνει
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |

