Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ pressure die casting mould design ] αγώνας 382 προϊόντα.
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Τυλιζόμενα κράματα αλουμινίου αυξάνουν την H διπλή κίνηση εμπρός και πίσω
| Ονομασία του προϊόντος: | H Δύο κινητήρες εμπρός και πίσω |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Τμήματα αυτοκινήτων Σχεδιασμός καλούπιων κατασκευαστής Προσαρμογή υπηρεσία Τμήματα αυτοκινήτων ABS υψηλής ακρίβειας χύτευση
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Προσάρτημα 4mm επιστρώματος χειριστών φόρμα ρίψεων άμμου HRC45
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Σχήμα χύτευσης με άμμο για σιδερένια εξαρτήματα με θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Το προσαρμοσμένο πρόστιμο φορμών ρίψεων μετάλλων σχεδίου τελειώνει με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων κεφαλιών κυλίνδρων αργιλίου 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη μετάλλων βαρύτητας |
|---|---|
| Φόρμα: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Αυτοκινητική χαμηλή πίεση ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου κατοικίας κιβωτίων ταχυτήτων μηχανών
| όνομα προϊόντων: | Πετώντας προϊόντα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Αυτοκίνητα τμήματα ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου Adc12 A325
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |

