Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminum die casting mold ] αγώνας 786 προϊόντα.
Υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν τη μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Σειρά προϊόντων: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν την ομαλή επιφάνεια να τελειώσει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας φορμών υψηλής ακρίβειας σχεδίου δομών για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας τμημάτων OEM/ODM μοτοσικλετών
| ΟΝΟΜΑ: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Εφαρμογή: | Τμήματα μοτοσικλετών |
Υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής 50000 EPS διάρκειας ζωής πυροβολισμών μετάλλων φορμών ρίψεων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Προσαρμόστε την άμμο που πετά και που επεξεργάζεται τη φόρμα κιβωτίων ταχυτήτων στη μηχανή από τη ρίψη βαρύτητας/χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | φόρμα μετάλλων |
| Τύπος: | Ειδική ρίψη |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μόνιμο επίστρωμα σκονών ρίψεων φορμών βαρύτητας αλουμινίου ηλεκτρονικής
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
0.02mm ανοχής ADC12 χαμηλής πίεσης αυτοκίνητα τμήματα προϊόντων αργιλίου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας προϊόντα αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Demoulding: | αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
COem χυτηρίων γκρίζα/όλκιά σιδήρου χάλυβα μέρη μηχανημάτων υπηρεσιών άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |

