Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminum die casting mold ] αγώνας 786 προϊόντα.
738H Μεταλλικά καλούπια χύτευσης για κυλινδροκεφαλές με CNC ακρίβεια
| Ονομασία προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Διαδικασία υψηλής ακρίβειας φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου φορμών σωλήνων εξάτμισης
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Διαδικασία: | Χύτευση ακριβείας |
Υψηλής αντοχής προσαρμοσμένο σχέδιο ISO 9001 φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας σιδήρου cOem, υψηλό ακριβές μέγεθος σχεδίου φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Άμμος φορμών ρίψεων αργιλίου επιστρώματος σκονών που πετά CNC την κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Μοτοσικλέτα 1000000 πυροβολισμών AL7075 αργιλίου ρίψεων μερών αυτοκινήτου φορμών
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μοτοσικλέτα μερών αυτοκινήτου |
Τα προϊόντα αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc3 A380 υποβάλλουν σε ανοδική οξείδωση
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

