Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminum die casting mold ] αγώνας 786 προϊόντα.
Ακρίβεια που επεξεργάζεται χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμα Eco υψηλής ακρίβειας φιλικό στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένο μέγεθος φορμών ρίψεων μετάλλων κιβωτίων μετάδοσης τρακτέρ cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Φόρμα πλινθωμάτων αργιλίου cOem, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
| διαδικασία: | Casting |
Προσαρμοσμένα Μεγάλα Χυτά Καλούπια Πρεμίου Μετάλλου Αλουμινίου Χύτευσης με Βαρύτητα
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Άμμου πυρήνων επίδειξης πίεσης κύβων ρίψεων μακρύτερη ζωή συντήρησης φορμών χαμηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Φόρμα πλινθωμάτων αργιλίου cOem, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
| διαδικασία: | Casting |
Οι επαναχρησιμοποιήσιμες φόρμες ρίψεων μετάλλων μερών αυτοκινήτου, πρόστιμο φορμών ρίψεων συνήθειας τελειώνουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |

