Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem odm aluminum die casting mold ] αγώνας 746 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας αντίσταση διάβρωσης αφρού cOem EPS φόρμα ISO9001
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
COem χυτηρίων γκρίζα/όλκιά σιδήρου χάλυβα μέρη μηχανημάτων υπηρεσιών άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τα υψηλά μέρη αυτοκινήτου ακαμψίας φορμάρουν το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Eps σώματος βαλβίδων πεταλούδων cOem αφρός που φορμάρει την υψηλής αντοχής χαμηλή συντήρηση
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Mould Ζωή: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής \ ανθεκτικό |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Μόνιμο επίστρωμα σκονών ρίψεων φορμών βαρύτητας αλουμινίου ηλεκτρονικής
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
0.02mm ανοχής ADC12 χαμηλής πίεσης αυτοκίνητα τμήματα προϊόντων αργιλίου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας προϊόντα αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Demoulding: | αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

