Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
CNC που επεξεργάζεται τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων αργιλίου χυτηρίων συνήθειας για το φορτηγό
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό προϊόντων: | Χάλυβας |
Κεφάλια κυλίνδρων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας αυτόματο Demoulding
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Εργαλεία Σκηνοειδών Αλουμινίου Σκηνοειδών Σκηνοειδών Σκηνοειδών CNC Υπηρεσία Σκηνοειδών πλαστικών
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Καλούπι πλαστικού καπακιού πολλαπλών κοιλοτήτων ακριβείας, προσαρμοσμένο καλούπι έγχυσης φιαλών, κατασκευή καλουπιών, OEM ODM καλούπια έγχυσης, πλαστικά καλούπια
| Όνομα προϊόντος: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναί |
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
Υψηλές φόρμες ρίψεων μετάλλων εκτατής δύναμης με το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Προσαρμοσμένος πυρήνας άμμου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής αντοχής
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |

