Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
Υψηλής ακρίβειας OEM εξαρτήματα αυτοκινήτων Κεντρικό σώμα Σκελετό Σχήματος Ευέλικτες εφαρμογές δομικών κατασκευών αυτοκινήτων
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Τμήματα αυτοκινήτων Σχεδιασμός καλούπιων κατασκευαστής Προσαρμογή υπηρεσία Τμήματα αυτοκινήτων ABS υψηλής ακρίβειας χύτευση
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Κατασκευαστής καλούπιας υψηλής ακρίβειας που παράγει καλούπια χύτευσης με θραύση από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | CAD |
| Τύπος σχεδίασης: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Θερμικά Αποδοτικό Καλούπι Χύτευσης EPS Lost Foam Προσαρμόσιμο
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Καλούπι αφρού Lost Foam V Method EPS Mold Aluminum Hole Vent Plug 10mm
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Άλουμινίου κύλινδρο κεφαλή βαρύτητας χύτευσης καλούπι για πυρήνες άμμου
| Όνομα προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
OEM Κατασκευαστής Κατασκευής Πλαστικών Εγχύσεων Πολλαπλών Κοιλοτήτων
| Όνομα προϊόντος: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναί |
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
Χαμένο σχέδιο φορμών ρίψεων μετάλλων αφρού κραμάτων αργιλίου για τα μέρη αυτοκινήτων για τη συνέλευση μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Πετώντας μέρη κραμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Όλκιμος φαιός σίδηρος σιδήρου |
| Υλικό σχεδίων: | EPS/EPMMA/STMMA |
Γκρίζα/γκρίζα/όλκιή ρίψη σιδήρου άμμου αργιλίου χυτοσιδήρου χάλυβα χυτηρίων μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |

