Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
Τραχιά ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής φόρμες ρίψεων αφρού Motot χαμένες κατοικία για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | EPS κατοικίας Motot φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Αυτοκίνητη φόρμα κατοικίας μηχανών ανταλλακτικών από το χαμένο αφρό που πετά το ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | EPS κατοικίας Motot φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
ISO9001 4 χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού κεφαλιών κυλίνδρων φόρμα για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Κάθετη χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών για τον αυτόματο φορμάροντας εξοπλισμό γραμμών
| Ονομασία προϊόντος: | Κάθετος-χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Όλκιή χαμένη σίδηρος φόρμα αφρού 100000 μερών αυτοκινήτου πυροβολισμών
| ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Καλούπι αφρού EPS |
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |

