Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Πολυ φόρμα ρίψεων αργιλίου κοιλοτήτων για τα εξαρτήματα μοτοσικλετών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ο μόνιμος ISO 9001 φόρμα ρίψεων αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας τμημάτων OEM/ODM μοτοσικλετών
| ΟΝΟΜΑ: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Εφαρμογή: | Τμήματα μοτοσικλετών |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου μερών ADC5 ADC10 αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Βραχυπρόθεσμη ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων Yl102 για τα αυτόματα ανταλλακτικά
| Όνομα: | Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Επί παραγγελία φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A360, αλουμίνιο Adc12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Μέρη μηχανημάτων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου ADC10 ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |

