Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die casting products ] αγώνας 887 προϊόντα.
Τμήματα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης σχεδίου συνήθειας που επεξεργάζονται το μέρος στη μηχανή
| Μάρκα | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
A383 πετώντας ρίψη κύβων Al μερών αυτοκινήτου χυτηρίων άμμου αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας χυτήριο άμμου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Στρατιωτικό κιβώτιο φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης cOem ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης ADC12 A380 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Ενιαία ή πολλαπλάσια κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης κατοικίας συζευκτήρων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Επί παραγγελία συνέλευση Subframe φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μπροστινό και πίσω μέρος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Ρίψη και φόρμες κραμάτων αργιλίου με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας φορμών υψηλής ακρίβειας σχεδίου δομών για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

