Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die cast parts ] αγώνας 886 προϊόντα.
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Άμμος φορμών ρίψεων αργιλίου επιστρώματος σκονών που πετά CNC την κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων αργιλίου Diy ανταλλακτικών μοτοσικλετών
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση φορμών ρίψεων αργιλίου Diy στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μοτοσικλέτα 1000000 πυροβολισμών AL7075 αργιλίου ρίψεων μερών αυτοκινήτου φορμών
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μοτοσικλέτα μερών αυτοκινήτου |
A413 βαρύτητα αλουμινίου που πετά χυτό το A356 φραγμό μηχανών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Κεφάλι κυλίνδρων cOem 4 που πετά τα γκρίζα αυτοκίνητα τμήματα σιδήρου
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Αλουμινίου κραμάτων χαμένα LFC αφρού ρίψεων μέρη κυλίνδρων φορμών υδραυλικά
| όνομα προϊόντων: | Χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αλουμινίου |
| Demoulding: | Αυτόματος |
ISO9001 χαμένη προστασία διάβρωσης φορμών ρίψεων αφρού φορμών φλαντζών EPS
| Όνομα: | Φόρμα φλαντζών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |

