Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die cast parts ] αγώνας 886 προϊόντα.
Χαμένα αυτοκίνητα ανταλλακτικά αργιλίου φορμών αφρού και EPS φορμών αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού του /EPS αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Έγχυση IATF 16949 ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
EPS σκληρότητας αργιλίου φορμών μετάλλων συνήθειας μόνιμο πετώντας υψηλό υλικό
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν τη μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Σειρά προϊόντων: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου μετάλλων μηχανών συνήθειας cOem, φόρμα μερών αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Χαμένη θερμική επεξεργασία φορμών αφρού μερών οχημάτων αλουμίνιο
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη οχημάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας αλουμινίου A356 υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο A356 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Αυτοκινήτων μόνιμο φορμών ρίψης ποσοστό αποτυχίας αργιλίου χαμηλό για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

