Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die cast parts ] αγώνας 886 προϊόντα.
Υποβάλτε σε ανοδική οξείδωση το πάχος 3mm κράμα αργιλίου που πετά Cnc επεξεργαμένος την υπηρεσία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασμένη στη μηχανή ποιότητα επιφάνειας: | RA 0.8-Ra3.2 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τμήματα ρίψεων κύβων Al ADC12 ADC3 ADC5 για το φραγμό κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων Al |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
6061 7075 προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου για τη διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | αλουμίνιο 6061 7075 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μέρη κεφαλιών κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου HRC45 A357
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Η χαμένη CNC αφρού ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | CNC φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Lost Foam Casting |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Ρίψη κραμάτων αργιλίου μερών αυτοκινήτων για το τραχύ σχέδιο αυτοκινητικής βιομηχανίας
| Όνομα: | Ρίψεις κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Ρίψη κραμάτων αργιλίου ODM cOem για κάθε αντίσταση σκουριάς βιομηχανίας
| Όνομα: | Ρίψεις κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κάθε βιομηχανία |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

