Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ odm aluminium die casting mould ] αγώνας 838 προϊόντα.
Άμμος φορμών ρίψεων αργιλίου επιστρώματος σκονών που πετά CNC την κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Αυτοκίνητη φόρμα κατοικίας μηχανών ανταλλακτικών από το χαμένο αφρό που πετά το ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | EPS κατοικίας Motot φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Τυποποιημένο αλουμινένιο πλευρικό κάλυμμα κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Κάλυψη πλευρικής πλευράς του κινητήρα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Υποκαθάρισμα μεταφοράς οχήματος με μολύβι αλουμινίου για ανταλλακτικά αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαρχία |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Σχήματα χύτευσης μετάλλων χαμηλής πίεσης για οχήματα
| Ονομασία προϊόντος: | Σώμα κινητήρα αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Αυτόματη θερμική επεξεργασία Demoulding φορμών αφρού της Shell EPS παρεκτροπής αντλιών cOem
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Υπηρεσία: | ODM / OEM |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες αργιλίου συνήθειας, κατεργασία ακρίβειας φορμών ρίψεων αφρού
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | Καλούπι αφρού EPS |
Επαναχρησιμοποιήσιμο πετώντας αργίλιο Adc12 A380 στη χαμηλή πίεση φορμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας αργίλιο στις φόρμες χάλυβα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Κεφάλι κυλίνδρων cOem 4 που πετά τα γκρίζα αυτοκίνητα τμήματα σιδήρου
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

