Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ odm aluminium die casting mould ] αγώνας 836 προϊόντα.
Ανθεκτική αυτόματη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ομαλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου επιφάνειας
| όνομα: | OEM/ODM ρίψη κύβων αργιλίου εργοστασίων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτόματος |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Ορυχείου ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου καθισμάτων ροδών αυτοκινήτων γυρίζοντας
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Διαδικασία: | Ρίψη |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών αυτοκινήτου >3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Headboard μηχανών προσαρμοσμένη αντίσταση διάβρωσης χρώματος φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Η χαμηλή πίεση επιμεταλλώνει με ηλεκτρόλυση τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Γεφυρών σωλήνων αλουμινίου κύβων ρίψεων ομαλή επιφάνεια σχεδίου φορμών τραχιά
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |

