Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ odm aluminium die casting mould ] αγώνας 838 προϊόντα.
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
EPS η υλική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης συγκέντρωσε εύκολα το ανθεκτικό τραχύ σχέδιο φύσης
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Ασημένιες φόρμες ρίψεων σχεδίου σχεδίασης ακρίβειας, φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
OEM ODM Custom Υψηλής Πίεσης Αλουμίνιο Die Casting Mold Alloy Mold Για Συσκευαστικά Μέρη Αυτοκινήτου
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
EPS σκληρότητας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μετάλλων συνήθειας υψηλό υλικό
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Νέο ενεργειακό κινητήρα Shell Die Casting Mold Low Pressure
| Ονομασία του προϊόντος: | Νέα ενεργειακή μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | EV |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
CNC χυτηρίων φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μερών ρίψης αργιλίου κατεργασία
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου μετάλλων μηχανών συνήθειας cOem, φόρμα μερών αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Υψηλό κατεργασίας ανοχής πίεσης κύβων ρίψεων πάχος τοίχων φορμών μέσο >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
EPS υλική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |

