Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ moulding tools ] αγώνας 1003 προϊόντα.
Τα υψηλά μέρη αυτοκινήτου ανοχής κατεργασίας φορμάρουν το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων κραμάτων αργιλίου με το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας διαδικασίας ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
Χαμηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συντήρησης
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Προσαρμόστε τη φόρμα ρίψεων άμμου και κατεργασία της φόρμας κιβωτίων ταχυτήτων για το εργοστάσιο χυτηρίων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Πολυ φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου μοτοσικλετών σφράγισης κοιλοτήτων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
CNC που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A360 στη μηχανή ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | A360 ADC12 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμένη φόρμα αφρού AISI ASTM που ομαλοποιεί την ανοπτώντας θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
Μείωση της πίεσης του καβούκις Χάλυβα χύτευσης χύτευσης θερμικής επεξεργασίας
| Ονομασία: | Σχήμα χύτευσης υπό πίεση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο A380 |
| Προϊόν: | Κέλυφος μειωτή |

