Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting machines mould ] αγώνας 316 προϊόντα.
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων συνήθειας αφρού πετώντας, στροφείο μερών υδραντλιών φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμένες φόρμες ρίψεων συνήθειας αφρού πετώντας, σταθερότητα φορμών ρίψεων κύβων διαστατική
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Τμήματα χύτευσης με ζύμωση για ειδικούς σκοπούς Επεξεργασία ψευδαργύρου αλουμινίου για κινητήρες μοτοσυκλετών
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένα εξαρτήματα χύτευσης αλουμινίου ακριβείας Προσαρμόσιμο λογότυπο Μηχανή μεταλλικού κράματος Αλουμινίου χύτευσης χύτευσης
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένη επεξεργασία ακριβείας Υπηρεσίες χύτευσης αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου πινάκων κυμάτων που συγκεντρώνεται εύκολα
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Όνομα Προϊόντος: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου σκληρότητας, χαμηλότερο κόστος φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

