Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum alloy die casting ] αγώνας 196 προϊόντα.
Το προσαρμοσμένο πρόστιμο φορμών ρίψεων μετάλλων σχεδίου τελειώνει για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα ρίψεων άμμου βαρύτητας φραγμών κυλίνδρων cOem για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αλουμινίου κραμάτων χαμένα LFC αφρού ρίψεων μέρη κυλίνδρων φορμών υδραυλικά
| όνομα προϊόντων: | Χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αλουμινίου |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χυτήριο 4mm πυρήνες στη ρίψη για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
A356 μόνιμη ανοχή αργιλίου CT4-CT6 ρίψης φορμών
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αυτοκινητικές φόρμες ρίψεων αλουμινίου αφρού ανταλλακτικών χαμένες HRC45
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτοκινητική βιομηχανία 4mm πετώντας κιβώτιο άμμου cOem 0.01mm
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
CNC που επεξεργάζεται τη νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών φορμών ρίψεων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

