Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 535 προϊόντα.
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Προσαρμοσμένο κράμα αργιλίου σχεδίου που πετά το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει τη χαμηλή αποτυχίας αποδοτικότητα παραγωγής ποσοστού υψηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Λεπτός τελειώστε τη ρίψη κραμάτων αργιλίου με την ανοχή κατεργασίας 0,005 - 0.01mm
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
Κράμα αργιλίου που πετά την αυτόματη θερμική επεξεργασία Demoulding για τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Εύκολα συγκεντρωμένα μακρά ζωή ρίψης κραμάτων αργιλίου που χρησιμοποιούν για τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Σχήμα χύτευσης με άμμο για σιδερένια εξαρτήματα με θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
Φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |

