Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 535 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα μηχανήματα Μέρος μετάλλου Αλουμινίου Σύνθεσης Mold Die Casting Molding Υπηρεσία
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τρόπος διαμόρφωσης: | Πλαστικό μούχλα ένεσης |
| Υλικό φορμών: | 738H |
COem χαμένη σχέδιο αφρού χυτή κύβος κατοικία κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένη μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας αντίσταση διάβρωσης αφρού cOem EPS φόρμα ISO9001
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
EPS βαλβίδων σφαιρών το πρόστιμο φορμών αφρού τελειώνει την κατεργασία ακρίβειας θερμικής επεξεργασίας
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Είδος:: | EPS φόρμα αφρού |
Φόρμες ρίψεων αφρού υψηλής ακρίβειας, χαμένο αφρού ρίψεων ποσοστό αποτυχίας φορμών χαμηλό
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες αργιλίου συνήθειας, κατεργασία ακρίβειας φορμών ρίψεων αφρού
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | Καλούπι αφρού EPS |
Χαμένα μέρη κυλίνδρων φορμών V6 αφρού κραμάτων αργιλίου σχεδιάγραμμα
| Υλικό: | προφίλ κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αμμοβολής Χύτευση από κράμα αλουμινίου για αυτοκίνητα
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
| Ανοχή: | ±0,1mm-±0,5mm |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται την υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής φορμών ρίψεων μετάλλων συνήθειας στη μηχανή
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων για προσαρμοσμένη τη χυτήριο μετάλλων μερών ρίψη κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |

