Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ industry aluminium die casting mould ] αγώνας 417 προϊόντα.
Υψηλή εκτατή δύναμη φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου κατοικίας κιβωτίων ταχυτήτων τρακτέρ
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
Σύγχρονη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου για τα αυτοκίνητα μέρη
| Πρότυπο μούχλας: | HASCO, DME |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη βαρύτητας |
| Συσκευή: | Δαστική θήκη |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ανταλλακτικών για την αυτοκινητική βιομηχανία
| Τύπος φορμών: | Φόρμα ρίψεων |
|---|---|
| Πρότυπο μούχλας: | HASCO, DME |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Λεπτός τελειώστε την επιφάνεια 500000-1000000 θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου πυροβολισμοί
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Ανθεκτική αυτόματη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών αυτοκινήτου >3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Ορυχείου ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου καθισμάτων ροδών αυτοκινήτων γυρίζοντας
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Διαδικασία: | Ρίψη |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

