Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ industry aluminium die casting mould ] αγώνας 424 προϊόντα.
Πετώντας χυτή κατοικία μηχανών εκκινητών σχεδίασης μερών αργιλίου την κύβος αυτόματο Demoulding
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
A383 πετώντας ρίψη κύβων Al μερών αυτοκινήτου χυτηρίων άμμου αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας χυτήριο άμμου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
OEM ODM Custom Υψηλής Πίεσης Αλουμίνιο Die Casting Mold Alloy Mold Για Συσκευαστικά Μέρη Αυτοκινήτου
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM εργοστάσιο Υπηρεσία χύτευσης με ένεση υψηλής ακρίβειας Τμήματα χύτευσης υπό πίεση Αλουμίνιο εργαλεία χύτευσης με ένεση
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ανθεκτικό χυτοσυσκευασμένο αλουμίνιο εργαλεία εξατομικευμένο καλούπι αλουμίνιο μηχανήματα εξοπλισμός κατοικία μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Υψηλής ακρίβειας Custom Aluminium Die Casting Mold για μεταλλικά μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου σκληρότητας, χαμηλότερο κόστος φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ανθεκτικό αυτόματο μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

