Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ industrial aluminum die casting mold ] αγώνας 388 προϊόντα.
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου CT3 CT9
| ΟΝΟΜΑ: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Ορυχείου ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου καθισμάτων ροδών αυτοκινήτων γυρίζοντας
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Διαδικασία: | Ρίψη |
Φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Οπίσθια κύρια μειωτική στερέωση χύτευσης πετσέτας χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κουτί πίσω κύριο μειωτή |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Συσκευές αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου ακρίβειας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου σκληρότητας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

