Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ housing aluminium die casting mould ] αγώνας 803 προϊόντα.
Λεπτός τελειώστε τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
EPS HRC45 κραμάτων αργιλίου φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | COem |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμηλή πίεση τμημάτων ρίψεων κύβων αλουμινίου Adc12 A356
| Όνομα προϊόντων: | Τμήματα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου CT3 CT9
| ΟΝΟΜΑ: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Θερμική επεξεργασία χαμηλής πίεσης ρίψεων κύβων αλουμινίου απορριμμάτων της Shell μηχανών
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Αντιδιαβρωτική φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Προϊόν: | Φόρμα οχημάτων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Χαμηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συντήρησης
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Επί παραγγελία συνέλευση Subframe φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μπροστινό και πίσω μέρος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |

