Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ high precision die casting mould ] αγώνας 903 προϊόντα.
Γεφυρών σωλήνων αλουμινίου κύβων ρίψεων ομαλή επιφάνεια σχεδίου φορμών τραχιά
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Μόνιμη ρίψη κύβων αργιλίου υποβολής σε ανοδική οξείδωση A356 υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | A356 ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Σύγχρονη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου για τα αυτοκίνητα μέρη
| Πρότυπο μούχλας: | HASCO, DME |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη βαρύτητας |
| Συσκευή: | Δαστική θήκη |
HT200 Τύπος χύτευσης υπό πίεση με πεταλμένο πίνακα Σπάνιες σιδερένιες θήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση αλουμινίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | Σώμα κινητήρα ηλεκτρικής κίνησης |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Η χαμηλή πίεση επιμεταλλώνει με ηλεκτρόλυση τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
High Precision Lost Foam Mould Cage Grey Iron Ductile Iron
| Ονομασία προϊόντος: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |

