Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 603 προϊόντα.
Χαμηλό αργίλιο φορμών μερών αυτοκινήτου συντήρησης που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία ρίψης στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Σχέδιο της κατοικίας μηχανών 5mm χαμένα πετώντας προϊόντα αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Forklift ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται τις φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας με τη διαδικασία ρίψεων κύβων στη μηχανή
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Φόρμες ρίψεων αφρού υψηλής ακρίβειας, χαμένο αφρού ρίψεων ποσοστό αποτυχίας φορμών χαμηλό
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει την κατεργασία ακρίβειας ρίψης φορμών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Υδροθάλαμος |
|---|---|
| Τύπος φορμών: | Καυτό/κρύο κιβώτιο πυρήνων |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Οι φόρμες ρίψεων αφρού πυλών, μόνιμη φόρμα που πετά το τραχύ πρόστιμο σχεδίου τελειώνουν
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Mould Ζωή: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Αυτοκινητικά μέρη φραγμών κυλίνδρων ρίψεων χαμηλής πίεσης θερμικής επεξεργασίας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

