Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 603 προϊόντα.
Υψηλές φόρμες ρίψεων μετάλλων ακαμψίας 50000 κατεργασία ακρίβειας διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Άμμος φορμών ρίψεων αργιλίου επιστρώματος σκονών που πετά CNC την κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
CNC που επεξεργάζεται τα ανταλλακτικά ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου ZL104 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 υλικό |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Κατεργασία υψηλής ακρίβειας εργαλείων ρίψης μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Υψηλής αντοχής προσαρμοσμένο σχέδιο ISO 9001 φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας σιδήρου cOem, υψηλό ακριβές μέγεθος σχεδίου φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 διάρκεια ζωής πυροβολισμών με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Μοτοσικλέτα 1000000 πυροβολισμών AL7075 αργιλίου ρίψεων μερών αυτοκινήτου φορμών
| Όνομα προϊόντων: | φόρμες ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μοτοσικλέτα μερών αυτοκινήτου |

